Ninofs Karnavalkoor* - Tarara - Boemtara / Nog E Pintjen (Vinyl)


Download Ninofs Karnavalkoor* - Tarara - Boemtara / Nog E Pintjen (Vinyl)Sitemap

Goredruken - Cum Sock / Xanax Feast - Cum Sock / Xanax Feast (Cassette), Im In Love With A Bloodsucker - Hollywood Suicide - Murder At The Prom (CD, Album), Keep The Customer Satisfied - Simon & Garfunkel - Bridge Over Troubled Water (Vinyl, LP, Album), Luciano (2) - New World In The Morning (Vinyl), Itsy Bitsy Teeny Weeny Yellow Polka Dot Bikini, Raindrops Keep Falling On My Head - B.J. Thomas - The Scepter Hits And More 1964-1973 (CD), Uskil - Los Calchakis - Misteri Musicali Delle Ande (Vinyl, LP), Just A Little Faith - Danny Brooks - Its A Southern Thing (CD, Album), LAgneau De Dieu - Image (28) - Grain De Poussière (Vinyl, LP), The Moon Is Mine - Fairground Attraction - The First Of A Million Kisses (Vinyl, LP, Album), Stalingrad? - Ross Hammond (2) - Duets (CD, Album), Touch The Rock - Count Coolout - Count Coolout (Vinyl, LP), The Warning - Rick Wakeman - Bootleg Box Vol. 2 (CD, Album), The Great Bear’s Dream - Kim And Buran* - RocknRobot (CD, Album)

About the author

Comments

  1. E kanë mbytur dhe e kanë lënë që ta hanë kafshët. Mos ishit ju gazetarët, sot nuk do të ishim këtu. E kanë mbytur djalin tim dhe e kanë futur me një paketë prej 58 centimetrash, në thellësi prej centimetra. Në këtë kuti ata i kanë futur eshtrat e djalit tim, jo trupin” tha nëna e djalit të vrarë.
  2. SHBA- Puna e natës ndikon për keq në shëndetin e grave. Hulumtimi i shkencëtarëve amerikanë ka zbuluar lidhjen mes punës së natës dhe rrezikut se mund të prekesh nga kanceri. Pra sipas studimit ato gra që punojnë natën, janë më të rrezikuara të preken nga kanceri, 49% më të rrezikuara. Lidhja mes punës së natës [ ].
  3. Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së enjtes veprimet e policisë së Tiranës, e cila për 8 orë me radhë ka terrorizuar një vjeçar dhe familjen e tij, pasi dyshonte se ai ishte manjak seksual. Në fillim të muajit korrik , një ngjarje e rëndë ndodhi në lagjen Don Bosko në Tiranë. Një i moshuar ngacmoi .
  4. A polgármesterjelölti átvilágítás után egészen az egyéni önkormányzati jelöltekig „lefúrtunk”, hogy lássuk, tényleg sikerült-e kivitelezni a Nagy Ellenzéki Összeborulást. Azért mentünk mélyebbre a városvezetői szint vizsgálatánál, mert feltételeztük: a bejáratott kormánypárti polgármestereket nehezebben.
  5. “Teatri Kombëtar për mua duhet bërë i ri. Nostalgjia për dy godinat e ndërtuara për të qenë provizore, duhet të zhbëhet”, deklaron aktori i njohur Niko Kanxheri. Në vijim të qëndrimeve të aktorëve të njohur që mbështesin prishjen e Teatrit Kombëtar, Kryeministri Edi Rama shpërndau sot qëndrimin e .
  6. Lëng xhinxheri dhe karrote të kombinuar është një nga ë të mirët kur bëhet ffjalë për lëngje të kombinuar. 1. Përmirëson shëndetin tuaj të zemrës: Ndërsa xhenxhefil është veçanërisht i mirë për të ndihmuar të përzierat, është gjithashtu i dobishme kundër hipertensionit dhe sëmundjeve të zemrës.
  7. Dorëshkrimet e Monsinjor Nikoll Mazrekut flenë nën pluhurin e harresës. Gjuha e këtyre shkrimeve është në gegërishten që ka përdorur shkolla letrare e Klerit Katolik. Vepra letrare prej shtatë vëllimesh e françeskanit, e gjitha në dorëshkrim, në pritje për botim apo marrjen e statusit si pasuri kombëtare.
  8. Të mërkuren Prishtina do të ballafaqohet me Pinar Karsiyaka në 1/16 e FIBA Europe Cup. Në konferencën për shtyp që mbajti Prishtina sot në Pallatin e Rinsë dhe Sporteve, u paraqitën trajneri Damir Mulaomerović, kapiteni Edmond Azemi dhe lojtari më i mirë në Kosovë Dardan Berisha. Trajneri Mulaomerovic deklaroi: “Ftojmë të gjithë tifozët që ti [ ].

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *